Putování za zvířátky do ZOO Vyškov aneb naše cesta do Lemur centra.

V úterý 3. října 2017, den před svátkem sv. Františka z Assisi, plánovaly naše nejmenší děti v doprovodu svých maminek a babiček výlet za zvířátky do vyškovské ZOO.

Ani Telnické sluníčko však neumí poručit větru, dešti a tak jsme právě z důvodu velmi deštivého počasí museli putování do ZOO odložit. Aby nám to však nebylo líto, vyrazili jsme na palubě autobusu pana Hrdličky, prozkoumat brněnské Lemur centrum, které má dětské hřiště pod střechou.

Jú, to bylo zábavy! Na odrážedlech si to děti šlapaly městem, hned se zase ocitly na pláži s hromadou písku a spoustou hraček. Koho už nebavilo jezdit ve městě nebo odpočívat na pláži, ten se mohl vyřádit v Africe. Maminky a babičky stihly hlídat svoje ratolesti a u toho si ještě vychutnat šálek dobré kávy nebo čaje v příjemné lemuří kavárně. Lemur centrum se nám moc líbilo a tak jsme se dohodli, že ho v letošním roce ještě určitě navštívíme. Pokud budete chtít jet s námi, sledujete stránky obce Telnice a Telnického sluníčka, kde se brzy objeví pozvánka. Děkujeme obci Telnice, že naši činnost podporuje. :-)

Pavla Chovancová

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting